CourseMakers Studio™

Tu rodzą się świetne kursy.

Stwórz kurs online o wyjątkowej jakości korzystając kompleksowego wsparcia Studia CourseMakers – budowanego przez autorów kursów dla autorów kursów.

Więcej niż produkcja. CourseMakers to kompleksowe wsparcie w tworzeniu kursów.

Współpracując z nami otrzymujesz nie tylko nagranie i montaż video, ale przede wszystkim pełne wsparcie w opracowaniu koncepcji i scenariuszy, strategii marketingowej, wyboru platformy oraz w dobrym przygotowaniu się do pracy przed kamerą. Tak naprawdę, nagranie i montaż to wisienka na torcie całego projektu.

Najwyższa jakość filmów edukacyjnych.

Naszym wzorem dla lekcji video są takie projekty jak MasterClass. Dlatego przykładamy ogromną wagę do jakości video. Z nami, Twój kurs pozytywnie wyróżni się spośród innych o podobnej tematyce.

Jedyne takie miejsce w Polsce stworzone od zera dla autorów kursów przez autorów kursów.

Mamy jasny cel – tworzyć studio, z którego sami chcielibyśmy korzystać. Dlatego oferujemy wiele udogodnień ważnych z perspektywy nagrań przez wiele godzin dziennie takich jak naturalna wentylacja, doskonałe wygłuszenie oraz najwyższej klasy oświetlenie filmowe nie męczące wzroku.

Lightboard do Twojej dyspozycji jeśli lubisz uczyć i rysować

Jesteśmy konstruktorami pierwszego w Polsce Lightboarda według projektu prof. Michaela Peshkina z Northwestern University. Na pewno przypadnie Ci do gustu jeśli lubisz uczyć tłumacząc różne zagadnienia na rysunkach.

W Poznaniu. W Warszawie.

Nasze główne studio znajduje się w Poznaniu, tej! :) Bardzo często nagrywamy też w Warszawie korzystając z lokacji udostępnianych przez nasze zaprzyjaźnione studia. Twój kurs nagramy tam, gdzie Tobie najwygodniej.

mapa Polski Poznań Warszawa

Learning online is the ultimate work-around to education systems that may not be keeping up with teaching us what we need to know. That's why I spent the past weekend in a small town in middle Poland creating online courses along with WellCome Institute, Newsmavens.com - women choose the news, and Wan Ifra's Women in News. Who knew that a charming little town, could hold such an innovative, and high tech studio dedicated to taking education in Poland to the next level?

If you don't already know them, keep an eye on CourseMakers Studio, they have an amazing crew.

Zuzanna Ziomecka
Zuzanna Ziomecka

Program Director, WellCome Institute

Oferta CourseMakers

Jako studio wyspecjalizowane w produkcji kursów, posiadamy niezwykle przejrzysty cennik zależny po prostu od ilości dni zdjęciowych potrzebnych do wyprodukowania kursu. Wszystko czego możesz potrzebować jest już w pakiecie. Napisz do nas, umówimy się na bezpłatną konsultację, podczas której poznamy się i porozmawiamy o szczegółach.

Co zawiera pakiet SuperCourse™?

Konsultacje z producentem i reżyserem kursów, Bartłomiejem Rycharskim, dotyczące różnych aspektów tworzenia kursów pod Twoją własną marką – od opracowania strategii marketingowej i wyboru odpowiedniej platformy po scenariusze kursu i dobre przygotowanie się do nagrań.
Plan zdjęciowy w nowoczesnym i komfortowym studiu z udziałem doświadczonego operatora i reżysera kursów oraz wizażystki.
Próba przed planem zdjęciowym dla oswojenia się z kamerą.
Oprawa graficzna kursu złożona z czołówki, plansz oraz grafik i animacji.
Montaż i postprodukcja lekcji video.
Kreacja i montaż teasera promującego Twój kurs.
Noclegi w pobliskim hotelu i przepyszne jedzenie :)

Czekamy na wiadomość od Ciebie.

Napisz do nas lub zadzwoń. Umówmy się na bezpłatną konsultację, podczas której sprawdzimy możliwości współpracy, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz doradzimy jak stworzyć świetnej jakości kurs.

Bartek Rycharski
Bartek Rycharski
Założyciel CourseMakers [email protected] Umów się na bezpłatną konsultację
Korzystając z tego serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji